Hakkımızda

Gündelik hayatımızda en sık kullandığımız mobilyalar olan masa ve sandalyeler hemen her türlü yaşam alanımızda var. Çok geniş kullanım alanı olan bu mobilyaları kendimizce yorumlamak için 14 yıl önce kurduk işletmemizi. Her gün bu kadar çok kullandığımız mobilyalara konfor, sağlamlık ve estetik katarak markamızı oluşturmayı amaçladık.

Önce sade modellerle başladık. Daha sonra tekniğimizi, teknolojimizi, sanatımızı, bilgi birikimimizi geliştirerek deneyim kazandık. Tasarımıyla farklı, modaya ve mekanlara uygun sandalye ve masaları oluşturmaya çalıştık.

Zamanla VRL markası olgunlaştı, büyüdü ve bugün 450'den fazla seçkin noktada ürünlerini sağlam ve nitelikli ürünler arayan müşterilere ulaşmayı başardı ve Türkiye‘nin en çok tercih edilen markalarından biri oldu.

Önce mutfak mobilyası olarak başlayan maceramıza bugün pek çok türden cafe, restoran ve otelin dekorasyon seçimlerinde söz sahibi olan, seçkin ürün koleksiyonu ile tercih edilen bir firma olarak devam ediyoruz.

Güler yüzlü, memnuniyet odaklı, özenli ve yaptığımız işi severek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ulusal ve uluslararası pazarlarda nitelikli ve farklı ürün arayan tüm müşterilere hizmet vermek için tüm paydaşlarımızla çalışmalarımızı ilk günkü heyecan, motivasyon ve rekabetçi ruhla sürdürmeye devam edeceğiz.